خرید ملک در ترکیه

توجه ویژه سرمایه گذاران به ترکیه در سال 2020

 

ترکیه امن ترین اقتصاد آسیا و خاورمیانه در سال 2020

ترکیه در حال حاضر به عنوان شریک تجاری و سرمایه گذاری مطمئنی برای ایرانیان شناخته می شود ، بعد از فراز و نشیب های سالهای 2018 و 2019 ، تیم اقتصادی اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه توانست ، توازن و ثبات را به اقتصاد ترکیه بازگرداند ، حال که گزارش  بانک جهانی خبر از رشد اقتصادی ترکیه در سال 2020 را می دهد ، پیش بینی می گردد ، هدف گذاری ترکیه برای قرار گرفتن در میان 10 اقتصاد برتر جهان در سال 2023 یک گام دیگر به واقعیت نزدیکتر شده باشد .

اولین و مهمترین منشا رشد اقتصادی در ترکیه ، تسهیل شرایط اقامت همراه با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه است ، عراقی ها این روز ها جلوتر از ایرانی ها رکورددار خرید ملک در ترکیه و استانبول هستند و در این دوره از هموطنان ما پیشی گرفته اند ، بی شک تغییر قوانین ، تسهیل شرایط و امتیازهای مناسب برای سرمایه گذاری توانسته ، ترکیه را به عنوان مناسب ترین کشور برای سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات به دنیا معرفی کند .

به نظر می رسد که اگر برای سرمایه گذاری مطمئن در سال میلادی آتی هستید و در جستجوهای اینترنتی خواهید دید که خرید آپارتمان در استانبول ، خرید خانه در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه ، جزء ترندهای جستجو در خاورمیانه هستند ، به خصوص سرمایه گذاران کشورهای حوزه خلیج فارس ترکیه را جزیره امن اقتصادی قلمداد می کنند .

سرمایه گذاری غول های اقتصادی اروپا و آمریکا در ترکیه

کمپانی های بزرگی همچون فولکس واگن ، هلدینگ های بزرگ املاک و مستغلات ، خطوط هواپیمایی ، شرکتهای فعال حوزه گردشگری  سرمایه گذاری های گسترده ای را در ترکیه انجام داده اند که بخش اعظم این سرمایه گذاری ها در سال 2020  و در جهش اقتصادی ترکیه نشان داده خواهد شد ، از سوی دیگر با اتمام تونل اوراسیا پس از اتمام فرودگاه بین المللی استانبول ، آسیاو اروپا در کمترین زمان به یکدیگر متصل خواهند شد و ترکیه شاهراه صادرات و واردات به اروپا خواهد شد ، شرکتهای بزرگ و کوچکی از سرتاسر جهان برای قرار گرفتن در مسیر توسعه اقتصادی و تجاری در ترکیه تاسیس شده اند و بسیاری از برندهای صاحب نام ایرانی نیز برای عقب نماندن ا ز این فرصت دفاتر نمایندگی خود را در ترکیه ایجاد نموده اند .

شاید بهترین فرصت برای عقب نماندن از توسعه تجاری و اقصادی ترکیه در سال آتی و سالهای پیش رو ، سرمایه گذاری در بخش های مولد در ترکیه است ، با توجه به توسعه روابط اقتصادی روسیه و اتحادیه اروپا به ترکیه به عنوان پل تجاری میان خاورمیانه و اروپا بهترین نوع سرمایه گذاری درترکیه را می توان شامل بخش های ذیل دانست :

·        سرمایه گذاری در حوزه املاک

·        سرمایه گذاری در حوزه فناوری و اطلاعات

·        سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز

·        سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

·        سرمایه گذاری در حوزه زیرساخت های اثر بخش مانند انرژی ، ترانزیت ، پتروشیمی ، سیمان ، محصولات کشاورزی

·        سرمایه گذاری در حوزه صادرات مجدد ، محصولات غذایی ، فرش ، خشکبار ، صنایع دستی و محصولات و مصنوعات دکوراتیو

·        سرمایه گذاری در بخش بهداشت و سلامت ترکیه یا به نوعی توریسم سلامت

 

منافع مشترک ایران و ترکیه

 

ایران و ترکیه خواسته یا ناخواسته ، به دلیل موقعیت ژئوپولتیک در منطقه منافع مختلف سیاسی ، اقتصادی و تجاری بسیاری دارند ، هرچند شرکتهای ترک و شرکتهای چند ملیتی خواهان ایجاد خط ارتباط تجاری میان بازرگانان ایران و سایر کشورها در ترکیه هستند اما از یک سو تحریم های تجاری و از سوی دیگر نبود ساز و کار حمایتی در بخش توسعه تجارت ، بار تصمیم گیری را به عهده شرکتها و فعالین بازار انداخته و آنها نیز تا حد ممکن از ریسک های مالی و تجاری دوری می کنند ، به نظر می رسد ایجاد پایگاه مشاوره اقتصادی در ترکیه برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ بتواند  اطلاعات مناسبی را به سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری مشترک با بخش های مختلف اقتصادی ترکیه تهیه و ارائه نماید  و شاهد توسعه روز افزون تبادلات تجاری بخش خصوصی با ترکیه و سایر کشورهای اروپایی و منطقه باشیم .


|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : mm
تاریخ : جمعه 29 آذر 1398
قیمت ویسکوزیمتر

 

فروش ویسکوزیمتر شیشه ای

انواع ویسکوزیمترهای وارداتی فیشر FISHER

ویسکوزیمتر  یا ( ویسکومتر ) هم نامیده می شود ابزار مورد استفاده برای اندازه گیری ویسکوزیته مایع است.

مقدار دقیق ویسکوزیته سیالات نیوتنی با استفاده از ویسکومترهای لوله ای تعیین می شود. در این روش ، زمان صرف شده برای عبور مقدار مشخصی از سیال از میان یک ویسکومتر لوله ای با قطر و طول مشخص اندازه گیری می شود.

ویسکومتر های شیشه ای آزمایشگاهی با توجه به محیط کاربرد ، دقت و عملکرد در طرح های متنوعی ارائه می شوند

علمینوگستر با ارائه طیف وسیعی از ویسکوزیمترهای شیشه ای بر مرتفع کردن این نیاز برآمده

تمامی ویسکوزیمترها همراه با برگه کالیبره ارائه می شود.

 


|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : پنج شنبه 28 آذر 1398
معرفی بهترین زبان های برنامه نویسی(آپدیت)

امروزه دنیای تکنولوژی با سرعتی چشم گیر در حال پیشرفت است. این مسیری است که برنامه نویسی و دنیای کامپیوتر دنیا را به سمت و سوی هوشمند شدن برای انسان میبرد. با تصور دنیای هوشمند تر و داشتن توانایی کد نویسی شما هم میتوانید تاثیر گذار باشید. از جذابیت های دنیای کامپیوتر به نقش در آوردن تصورات شماست. با بمب کد همراه ما باشید تا بهترین زبان های برنامه نویسی را به شما معرفی کنیم.

 

پس آموزش برنامه نویسی در واقعی ساختن رویا های شما ضروری است. از دید یک برنامه نویس دنیا به شکل کد نویسی است. در بخش های مختلف برنامه نویسی انواع مختلفی از زبان ها موجود است. هر کدام از این زبان ها پایه و اساسی دارند و مناسب بخش های متفاوت هستند. آشنایی با انواع عملکرد زبان های برنامه نویسی به شما کمک می کند در مناسب ترین کلاس آموزش برنامه نویسی را شروع کنید. با معروف ترین زبان های برنامه نویسی آشنا شوید:

 

• Python
• Java
• JavaScript
• Swift
• Php
• C#
• C++
• Kotlin
• Go
• Sql

 

آموزش برنامه نویسی با Python

 

برای آموزش برنامه نویسی توجه داشته باشید هر زبان بر چه مبنایی است. زبان پایتون، زبانی سطح بالاست. نخستین بار در سال 1991 عرضه شد. پایتون زبانی قابل فهم است که به کاربر پسند بودن توجه ویژه ای دارد. از دسته زبان های مبتنی بر شئ است و نبود syntax آن را شبیه به زبان انگلیسی کرده. آموزش برنامه نویسی پایتون به نوعی آسان است ولی توجه کنید با زمینه کاری شما تا چه حد هماهنگ است.

 

پایتون در بیشتر زمینه ها موفق است از جمله می توان به: شاخه علم داده، آمار، تحلیل، هوش مصنوعی اشاره کرد. برای آموزش برنامه نویسی می توانید با این زبان شروع کنید. برای نمونه گیری و آزمایش به منظور توسعه نرم افزار ها از پایتون استفاده میشود. آخرین نسخه ارائه شده از پایتون نسخه سه است. در این زبان برای جدا کردن هر خط کد ازسمی کولن استفاده نمیشود بلکه به آسانی به خط بعد می رویم.

 

نکته تمایز ای که در فرایند آموزش برنامه نویسی با آن رو به رو خواهید شد. بمب کد تمامی این نکات را در اختیار شما می گذارد ولی حتما تمرین مستمر داشته باشید تا مفاهیم را بخوبی فرا بگیرید.

 

مزایای برنامه نویسی با Python

• پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف.
• مبتنی بر برنامه نویسی شئ گراست.
• به راحتی امکان اندازه گیری را حتی با پیچیده ترین برنامه ها را میدهد.
• پشتیبانی از کتابخانه ای گسترده

 

معایب برنامه نویسی با Python

• مناسب برای برنامه نویسی موبایل مناسب
• لایه دسترسی به پایگاه داده پایتون ابتدایی است.

 

کاربردبرنامه نویسی با Python

• برای توسعه در اینترنت، برنامه های علمی و عددی، رابط کاربری گرافیکی و برنامه ها تجاری مناسب است. بطور کلی در هوش مصنوعی و یادگیری با زبان ماشین استفاده می شود.

 

آموزش برنامه نویسی Java

 

این زبان طی 20 سال اخیر عرضه شده است و یکی از دلایل محبوبیت جاوا در نحوه اجرا آن است. پس از نوشتن در همه جا اجرا می شود. جاوا زبانی شئ گرا و قدرتمند است چرا که داده های آن هیچ مرجعی ندارند. برای آموزش برنامه نویسی جاوا بهتر است بدانید که از زبان ++c آسان تر است. علت این امر در تخصیص خودکار حافظه است.

 

خوبی های زبان برنامه نویسی جاوا زیاد است. از ویژگی های خوب آن مسئله cross-platform است. به این معنا که در دستگاه های مختلف یا پکیج های متفاوت استفاده می شود. و خوب در نهایت بروی هر نوع پلتفرمی به کمک پلتفرم JVM اجرا میشود. شاید جالب باشد یا حتی متوجه شده باشید که پایه و اساس سیستم عامل اندورید، به زبان جاوا نوشته شده. خبر خوب برای تازه کاران اینکه این زبان برای آموزش برنامه نویسی مناسب شماست. دلیل آن در سادگی این زبان برنامه نویسی است. با بمب کد همراه باشید.

 

مزایای برنامه نویسی Java

• حافظه قوی، امنیت بالا، سازگاری خوب
• داشتن کاربران زیاد در آمازون ، توییتر ، گوگل و یوتیوب
• زبانی شئ گرا
• Api های متفاوت برای اهداف متفاوت
• داشتن ابزار قدرتمند در توسعه این زبان متن باز
• تعداد زیادی کتابخانه متن باز دارد.

معایب برنامه نویسی Java

• برای جاوا مدیریت حافظه گران تمام می شود.
• عدم وجود الگویی در جهت محدودیت ساخت ساختار داده با کیفیت
کاربرد
• جاوا بطور معمول برای توسعه برنامه های اندرویدی، برنامه های اینترنتی و همچنین در حوزه big data استفاده میشود.

 

آموزش برنامه نویسی Java script

 

جاوا اسکریپت نوعی زبان میان HTML و CSS برای ساخت صفحات وب می باشد که در سال 1995 عرضه شد. برای برنامه نویسان، توسعه بدون جاوا اسکریپت بی معناست. جاوا اسکریپت نقشی موثر در back end دارد. در ابتدا به عنوان زبانی ساده برای سمت کاربر بود ولی حالا بخشی موثر در دنیای وب سایت نویسی هم در back end و هم در front end است.

 

حتی بعضی از پلتفرم ها نبود این زبان را عیب می دانند. دلیل این امر سازگاری با تمامی مرورگر هاست. جاوا اسکریپت نشان داده چقدر انعطاف پذیر است. همچنین به جز حضور در back end در بخش سرور node.js نیز حضور دارد. خبر خوب برای تازه کاران آموزش برنامه نویسی با java script میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

 

مسیر آموزش برنامه نویسی باید به سمت علایق شما باشد. به کمک سایت بمب کد ابتدا اصول و الگوریتم های موجود را یاد بگیرید. در قدم بعدی یادگیری مفاهیم ساده است. این مفاهیم بطورکلی در بیشتر زبان های برنامه نویسی یکسان هستند. که از مفاهیم متغیر، آرایه، شرط، توابع و… تشکیل میشود. ولی نگران نباشید بمب کد شما را همراهی میکند تا با آموزش برنامه نویسی صحیح و تمرین پیشرفت کنید.

مزیت برنامه نویسی جاوا اسکریپت

• سرعت خوب بارگذاری در سمت کاربر
• یادگیری ساده
• قابلیت کار کردن با انواع زبان های برنامه نویسی و استفاده در برنامه های متنوع
• دارای کتابخانه و چهار چوب های محبوب در کد نویسی
• پشتیبانی آسان از json، jQuery، Angular، React js

معایب برنامه نویسی جاوا اسکریپت

• روشی برای کپی موجود نیست.
کاربرد
• در توسعه برنامه ها وب یا موبایلی، بازی و یا desktop استفاده میشود.

 

آموزش برنامه نویسی Swift

 

Swift یک زبان برنامه نویسی متن باز است که در سال 2014 عرضه شده. این زبان توسط اپل کامپایل و توسعه میشود. بطور کلی زبان اصلی در برنامه نویسی Ios و mac os می باشد. این زبان از پایتون و روبی الهام گرفته است. در نتیجه کاربرد پسند است و استفاده از آن جالب است.

 

تفاوت آن در سریعتر بودن این زبان است ولی نکات دیگری هم هست که برای یک برنامه نویس بسیار مهم است. ویژگی بعدی آن در امنیت زبان برنامه نویسی است. همچنین در بخش اشکال زدایی پیشرفت داشته و به نسبت امری آسان تر از پایتون است. در نتیجه آموزش برنامه نویسی swift آسان است.

 

یکی از دلایل آن در تفاوت swift با زبان شبه C است. این زبان از قوانینی پیروی میکند که در Swift لزومی به اجرا ندارد. در نتیجه زبانی مبتنی بر C نیست. نکته مهم درباره این زبان برنامه نویسی در سطح آن است.

سطح و زمینه این زبان تخصصی است. شاید ابتدا در فرایند آموزش برنامه نویسی به مشکل بخورید که کاملا طبیعی است بمب کد اینجاست تا به شما کمک کند. در یادگیری وجود فردی که به شما کمک کند و سوال هایتان را بپرسید ضروری است.

 

حال نقش بمب کد همین است برای بسیاری از افراد وجود فردی فیزیکی امکان پذیر نیست ولی نگران نباشید بمب کد در روند آموزش برنامه نویسی کنار شماست و بطور آنلاین به شما کمک میکند. احتمالا از این زبان بخاطر اختصاصی بودن آن خوشتان بیاید که البته مورد توجه برنامه نویسان هم بوده است ولی اگر به زمینه های دیگر هم علاقه مندید آموزش برنامه نویسی در زبان های دیگر را دنبال کنید.

 

مزایای برنامه نویسی Swift

• به کد کمتری احتیاج دارد
• خوانایی آسان کدنویسی چون به زبان انگلیسی نزدیک هستند.
• دارای مدیریت حافظه

 

معایب برنامه نویسی Swift

• به دلیل بروزرسانی های مداوم اپل، swift پایدار نیست.
• زبان برنامه نویسی جدیدی است درنتیجه در حوزه کاری محدودیت دارد.
کاربرد
• به طور تخصصی برای سیستم عامل ios ساخته شده. تا برنامه نویسان این حوزه از آن استفاده کنند. به دلیل جدید بودن این زبان موفقیت در این حوزه احتمال بیشتری دارد.

 

آموزش برنامه نویسی Php

 

زبان برنامه نویسی Php نوعی زبان اسکریپت است که روی سرور اجرا می شود. این زبان در سال 1994 عرضه شد. زبانی که در ابتدا برای کنترل یک صفحه اصلی کاربرد داشته حالا اکثر وب سایت ها حاوی کد های php هستند. این زبان به دلایل مختلفی در میان برنامه نویسان محبوبیت دارد. بطور مثال این زبان رایگان است و نحوه نصب و استفاده از آن برای برنامه نویسان آسان است.

 

در نتیجه یکی از گزینه هایی خوب برای آموزش برنامه نویسی بشمار میرود. Php بخاطر قابلیتی که دارد در تمام دنیا مورد توجه است به منظور ساخت وب سایتی ایستا به همراه محتوا و رسانه از آن استفاده میشود. همچنین این زبان بسیار مناسب ورد پرس است. با بمب کد همراه باشید تا دلایل جذابیت این زبان برنامه نویسی آشنا شوید.

 

در واقع php یکی از زبان های محبوب برای back end است. این زبان در میان پایتون و جاوا اسکریپت در رقابت است. موضوع ویژه ای که در خصوص این زبان وجود دارد در بازار کار آن است با توجه به رشد php به برنامه نویسان بیشتری در این حوزه نیاز است. پس ممکن است انتخاب خوبی برای آموزش برنامه نویسی باشد. این حوزه بطور کلی عناوین مختلفی دارد و امکان پیشرفت در آن سرعت بیشتری به نسبت سایرین دارد.

 

با توجه به عملکرد هر زبان بهترین انتخاب آموزش برنامه نویسی را کسب کنید. بمب کد به شما کمک می کند تا php را بیشتر بشناسید. در فرایند آموزش برنامه نویسی مسئله مهم آشنایی با مفاهیم پایه است چرا که روند یادگیری را سرعت میبخشد. مرحله بعد توانایی بکار گیری کد در یک پروژه واقعیست. به همراه بمب کد به آسانی به این مرحله خواهید رسید و مسیر آموزش برنامه نویسی برای شما لذت بخش خواهد شد.

 

مزایای برنامه نویسی Php

• دارای چهارچوب های متنوع و قوی
• آسانی در یادگیری
• آسانی در ساخت یک صفحه وب
• دارای انجمن های یادگیری متعدد
• دارای ابزار های خودکار برای اشکال یابی
• پشتیبانی از برنامه نویسی شئ گرا

 

معایب برنامه نویسی Php

• ضعف در کنترل خطا
• عدم امنیت به دلیل متن باز بودن آن
• برنامه نویسی با آن کند است.
کاربرد
• در زمینه برنامه های وب، سیستم های مدیریت محتوا و برنامه ها تجارت الکترونیکی کاربرد دارد.

 ادامه مقاله در سایت زیر

http://bombecode.ir/introducing-the-best-programming-languages/

 


|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : چهار شنبه 20 آذر 1398
فروشگاه آیوناز

معرفی وب سایت فروشگاهی آیوناز جایی برای خرید مانتو و روسری

برای خرید روسری و مانتو کجا خوبه؟

خرید روسری یا بهتره بگم خرید لباس زنانه یکی از سخت ترین کارهای دنیاست،راه های فروانی برای تهیه انواع لباس زنانه مثل مانتو ،شومیز،کت زنانه،شال و روسری و... وجود داره.

مثلا رفتن به فروشگاه و قیمت گرفتن مدل های مختلف یا رفتن به مغازه های مختلف شهر و مراجعه به تک تک مغازه ها و دیدن و قیمت گرفتن مدل های مختلف...
این کار دردسرهای زیادی از جمله رفت و آمد و خستگی و تنوع پایین برخی از مغازه ها و ... در پی دارد.

راه حل ما خرید از فروشگاه های اینترنتی است که با ایجاد تنوعی بسیار بالا و قیمت های مناسب سعی در ارائه محصولات به شما را دارند.
یکی ازین فروشگاه ها " فروشگاه اینترنتی آیوناز " می باشد.این فروشگاه یک گزینه مناسب برای خرید روسری یا مانتو یا ... می باشد.در ادامه توضیحات مختصری که در خود سایت آیوناز جهت معرفی کسب و کار اینترنتی شان شده است را برایتان می آوریم:

توضیحات داخل وب سایت آیوناز

فروشگاه اینترنتی آیوناز در اولین قدم فعالیت سعی دارد برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی کند. «ارسال 24 ساعته»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که آیوناز از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، تلاش دارد با جلب رضایت مشتریان حوزه فعالیت و تنوع محصولات خود را روز به روز افزایش دهدگستره‌ای از انواع شال و روسری های روز ؛ از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس ایرانی همچون سیمارو،روژه و 
و همینطور انواع پوشاک زنانه از قبیل مانتو و کت و شومیز و ... از تولید ملی و با تضمین قیمت و کیفیت محصولات در خدمت شماست.

آیوناز، امکان ارسال کالا به‌صورت رایگان (در مورد خریدهای بیش از پنجاه هزارتومان) 24 ساعت پس از ثبت سفارش از طریق پست فراهم نموده است.

مزایا

                     ·سرعت بالا و جستجوی راحت

                     ·تنوع بالای شال و روسری

                     ·راهنمای انتخاب سایز برای خرید مانتو و ...

                     ·ارسال رایگان برای سفارش های بالای 50 هزار تومان

                     ·آماده سازی محصولات برای ارسال ظرف 24 ساعت

                     ·استفاده از درگاه پرداخت زرین پال

                     ·امکان مقایسه محصولات

                     ·امکان مطلع شدن از موجود شدن کالاها

                     ·امکان ایجاد فهرست علاقه مندی ها

                     ·مشخصات فنی دقیق محصولات

                     ·ثبت نام سریع در هنگام سفارش

                     ·پشتیبانی تلفنی و تلگرامی

                     ·عودت کالا در صورت عدم رضایت خریدار

                     ·عکاسی اختصاصی از محصولات

                     ·داشتن بلاگ راهنمای خرید و ...

                     ·تخفیف های مناسبتی

                     ·بهینه سازی شده جهت نمایش در موبایل و تبلت

معایب

                     ·عدم داشتن اپلیکیشن

                     ·ارسال فقط از طریق پست

                     ·24 ساعته نبودن پاسخگویی

                     ·عدم امکان تعقیب دقیق وضعیت سفارش

 

 


|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1398
تور های سریلانکا

بازدید از سرزمین سبز با تور سریلانکا

اگر علاقه مند به یک سفر هیجان انگیز در داخل قاره بزرگ آسیا هستید و دوست دارید تجربه تان جز مواردی باشد که هر بار توسط شرکت ها و آژانس ها و تور های مسافتی به شما پیشنهاد می شود، همین حالا نام سری‌لانکا را به خاطر بسپارید، عموما تور های سریلانکا در طول چند سال اخیر به عنوان یک کشور جذاب از نظر تنوع جغرافیایی سریلانکا را نیز به شما پیشنهاد می دهند.

در میانه محتوا سعی می کنیم توضیحاتی نیز در مورد انتخاب تور ها و مقایسه آن ها نیز به شما عزیزان شرح دهیم. فراموش نکنید توری که قیمتی بیش از حد ارزان داشت، قطعا در زمینه کیفیت نیز عالی عمل نمی کند، در بسیاری از مواقع شما نیاز به گشت و گذار در شهر دارید.

اتفاقی که رخ می دهد این است که قطعا اگر تیم راهنما و یا تور لیدر هماراه شما نباشد به مشکل بر می خورید، به همین دلیل برخی از تور ها مسئولیتی محدود در این زمینه دارند.

توری مناسب خواهد بود که از ابتدای سفر تا انتهای آن و در تمامی مواقع همراه شما باشد و مشاوره های لازم را برای یک سفر بی نظیر و تجربه عالی به شما منتقل کند.

زمان مناسب سفر به کشور سریلانکا

اوایل زمستان تا اوایل خرداد و شروع تابستان بهترین زمان برای سفر به این کشور خواهد بود، بخصوص اگر قصد دارید موقعیت های باستانی و همین طور کوه نوردی را نیز در لیست تجربه های خود داشته باشید. بعلاوه این که طبیعت این کشور در بیشتر مواقع فوق العاده سرسبز و زیبا است.

یعنی هر کسی با دیدن تصاویر مربوط به کشور سریلانکا وسوسه می شود که برای یک بار هم شده سفری به اعماق زیبایی های آفریدگار داشته باشد.

سریلانکا به دلیل تنوع های غذایی گوناگون و خوراکی های محلی بی نظیر برای علاقه مندان به تجربه طعم های جدید عالی است. بهترین کار این است که هتلی را انتخاب کنید که نزدیک مرکز شهر باشد و هر موقع که دلتان می خواهد به یکی از رستوان های پرفروش و محبوب مراجعه کنید. هتل های معروف سریلانکا نیز در سایت معرفی شده اند.

سریلانکا از نظر هزینه نیز کشور ارزانی است و شما از ایران برای سفر به این کشور دردسر خاصی نخواهید داشت و می توانید به راحتی پاسپورت دریافت کرده و با یک تور مسافرتی به این سرزمین خارق العاده چه از نظر جغرافیا و چه از نظر تاریخ پا بگذاریدپس زیاد نگران هزینه نباشید و قیمت تور سریلانکا زیاد با تعرفه تورهای هم رده تفاوتی ندارد.

به طور معمول دمای هوا در سریلانکا بین 27 تا 32 درجه سانتی گراد می باشد، قطعا هوای گرمی است.

زبان مردم این کشور سینهالی، واحد پولی آن ها کرون و سه فرودگاه بین المللی خواهد داشت و اگر شما قصد سفر هوایی به سریلانکا را دارید قطعا از طریق یکی از آن ها به مقصد می رسیدهزینه خرد و خوراک در کشور سریلانکا بسیار مناسب و حتی اگر بخواهیم واقع بینانه بگوییم ارزان است، پس نگران این مسئله نباشید، در منو ها هر چه می خواهید را انتخاب کنید.

البته توجه داشته باشید که برخی از رستوان ها بین المللی هستند و ممکن است غذایی که می خورید اروپایی و یا حتی امریکایی باشد. پس قطعا گران خواهد بود.

هزینه حمل و نقل نیز در سریلانکا مناسب است، اما نوع خودرو ها و تردد متفاوت از چیزی است که شما انتظارش را دارید. سرعت در این کشور عموما معنی درستی ندارد و حتی شاید بد ترجمه شده است، آن ها از همان شیوه مرسوم در هند برای جابجایی های بین شهری استفاده می کنند و این نیز در نوع خودش حتی یک جاذبه گردشگری است.

کلبمو یکی از محبوب ترین شهر های کشور سریلانکا است، این شهر بزرگ ترین بوده و از نظر فعالیت اقتصادی نیز یکی از شناخته شده ترین ها در اسیا می باشد. به دلیل پهناور بودن گستره اقتصادی و داد و ستد، شاید کلبمو را بتوان یکی از استانهای آینده دار در زمینه های اقتصادی دانست.

آخرین پایتخت عصر پادشاهان کشور سریلانکا نیز در لیست ما به عنوان مهم ترین ها قرار خواهد گرفت، یک شهر بزرگ و پرجمعیت که در بخش عظیمی از آن مزرعه های چای با طبیعت زیبا و دل نواز وجود دارد.

بنتوتا نیز شهر ساحلی دیگری است که درست مانند شهر های امریکای جنوبی است، می توانید درخت های مربوط به آب و هوای استوایی را در این منطقه به وفور مشاهده کنید.

راهنمای سفر توریستی به سریلانکا

در ادامه جاذبه های گردشگری و توریستی که سریلانکا در خود جای داده است، نام های مشهوری را بررسی می کنیم که عموما تور های مسافرتی و آژانس ها به مشتریان پیشنهاد می دهند و اگر شما هم یکی از این تور ها را رزرو کنید یا با این نام ها برخورد داشته و یا این که سفری به این مناطق خواهید داشت.

به هر حال شهر تاریخی گاله گزینه اول در لیست بلند ما است، شهری که یک دیوارهای بلندی دارد و از گذشته برای مقاومت در برابر دشمنان و هجوم بیگانه بر جای مانده است، به هر حال گاله در حدود 140 کیلومتری پایتخت این کشور قرار گرفته است.

غار های زیادی نیز در اطراف سریلانکا وجود دارد که هر کدام از آن ها روایت گر بخشی از تاریخ این مرز و بوم هستند، غار نام برده قدمتی طولانی دارد و فعالیت آن مربوط به آیین بودا می باشد. تمامی فعالیت های انجام شده در حال حاضر نیز به همان شکل باقی مانده است و شما با بازدید از آن حتما شگفت زده خواهید شد.

از جمله جذابیت های بصری دیگری که در طول این چند سال به شدت در کشور سریلانکا محبوب شده است، سینارجا می باشد. جنگلی که به دلیل وجود گونه های جانداری رو به انقراض و اهمیتی که برای زیست بوم این کشور دارد محافظت شده می باشد.

این جنگل در یونسکو نیز ثبت شده است و به عنوان میراث ملی کشور سریلانکا شناخته می شود.

پارک ملی Udawalawe نیز حتما برای کسانی که علاقه مند به مشاهده و عکاسی از حیوانات بزرگ و عظیم و الجثه هستند می تواند فوق العاده بی نظیر باشد، فرا تر از هر چیزی نباید از یاد ببرید که پارک های بزرگ دیگری نیز در این کشور دایر شده است که یکی از مشهور ترین ها یالا نام دارد.

سفر به سریلانکا با بهترین قیمت

عموما چند دلیل وجود دارد که باعث شده در طول چند دهه اخیر سفر مردم به کشور های اسیایی بیشتر شود، در واقع دولتمردان تمرکز بیشتری بر جذب سرمایه غیر نفتی داشته و قطعا اذربایجان، ترکیه و چند کشور دیگر در این زمینه به شدت موفق عمل کرده اند. حالا سریلانکا نیز با برنامه ریزی، هدفمند سازی توسعه گردشگری در این مسیر قدم بر می دارد.

از سال 2010 تاکنون این تلاش ها به صورت مستمر انجام شده و در حال حاضر به نتیجه رسیده است. بسیاری از تور ها به صورت ویژه پیشنهاد سفر به سریلانکا یک سرزمین فوق العاده جذاب و هیجان انگیز برای تجربه های جدید را به شما می دهند.جالب است بدانید که آژانس مسافرتی گلبرگ سیر اصلی ترین مجری فروش مستقیم پکیج های سریلانکا می باشد و میتوانید با خیال راحت این آژانس را برای سفر خود انتخاب نمایید.

مراکز خرید زیادی نیز در این کشور دایر شده است که خدمات گسترده ای را به شما به عنوان یک توریست ارائه می دهندبهتر است توری را برای سفر به سریلانکا انتخاب کنید که رزرو هتل را برای شما به بهترین شکل و با تخفیف انجام دهد، شمال کشور سریلانکا عاری از هر گونه شلوغی است، به شما پیشنهاد می کنیم سری به آنجا بزنید.

 

 

 

 


|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : mm
تاریخ : چهار شنبه 13 آذر 1398
تور های سریلانکا

بازدید از سرزمین سبز با تور سریلانکا

اگر علاقه مند به یک سفر هیجان انگیز در داخل قاره بزرگ آسیا هستید و دوست دارید تجربه تان جز مواردی باشد که هر بار توسط شرکت ها و آژانس ها و تور های مسافتی به شما پیشنهاد می شود، همین حالا نام سری‌لانکا را به خاطر بسپارید، عموما تور های سریلانکا در طول چند سال اخیر به عنوان یک کشور جذاب از نظر تنوع جغرافیایی سریلانکا را نیز به شما پیشنهاد می دهند.

در میانه محتوا سعی می کنیم توضیحاتی نیز در مورد انتخاب تور ها و مقایسه آن ها نیز به شما عزیزان شرح دهیم. فراموش نکنید توری که قیمتی بیش از حد ارزان داشت، قطعا در زمینه کیفیت نیز عالی عمل نمی کند، در بسیاری از مواقع شما نیاز به گشت و گذار در شهر دارید.

اتفاقی که رخ می دهد این است که قطعا اگر تیم راهنما و یا تور لیدر هماراه شما نباشد به مشکل بر می خورید، به همین دلیل برخی از تور ها مسئولیتی محدود در این زمینه دارند.

توری مناسب خواهد بود که از ابتدای سفر تا انتهای آن و در تمامی مواقع همراه شما باشد و مشاوره های لازم را برای یک سفر بی نظیر و تجربه عالی به شما منتقل کند.

زمان مناسب سفر به کشور سریلانکا

اوایل زمستان تا اوایل خرداد و شروع تابستان بهترین زمان برای سفر به این کشور خواهد بود، بخصوص اگر قصد دارید موقعیت های باستانی و همین طور کوه نوردی را نیز در لیست تجربه های خود داشته باشید. بعلاوه این که طبیعت این کشور در بیشتر مواقع فوق العاده سرسبز و زیبا است.

یعنی هر کسی با دیدن تصاویر مربوط به کشور سریلانکا وسوسه می شود که برای یک بار هم شده سفری به اعماق زیبایی های آفریدگار داشته باشد.

سریلانکا به دلیل تنوع های غذایی گوناگون و خوراکی های محلی بی نظیر برای علاقه مندان به تجربه طعم های جدید عالی است. بهترین کار این است که هتلی را انتخاب کنید که نزدیک مرکز شهر باشد و هر موقع که دلتان می خواهد به یکی از رستوان های پرفروش و محبوب مراجعه کنید. هتل های معروف سریلانکا نیز در سایت معرفی شده اند.

سریلانکا از نظر هزینه نیز کشور ارزانی است و شما از ایران برای سفر به این کشور دردسر خاصی نخواهید داشت و می توانید به راحتی پاسپورت دریافت کرده و با یک تور مسافرتی به این سرزمین خارق العاده چه از نظر جغرافیا و چه از نظر تاریخ پا بگذاریدپس زیاد نگران هزینه نباشید و قیمت تور سریلانکا زیاد با تعرفه تورهای هم رده تفاوتی ندارد.

به طور معمول دمای هوا در سریلانکا بین 27 تا 32 درجه سانتی گراد می باشد، قطعا هوای گرمی است.

زبان مردم این کشور سینهالی، واحد پولی آن ها کرون و سه فرودگاه بین المللی خواهد داشت و اگر شما قصد سفر هوایی به سریلانکا را دارید قطعا از طریق یکی از آن ها به مقصد می رسیدهزینه خرد و خوراک در کشور سریلانکا بسیار مناسب و حتی اگر بخواهیم واقع بینانه بگوییم ارزان است، پس نگران این مسئله نباشید، در منو ها هر چه می خواهید را انتخاب کنید.

البته توجه داشته باشید که برخی از رستوان ها بین المللی هستند و ممکن است غذایی که می خورید اروپایی و یا حتی امریکایی باشد. پس قطعا گران خواهد بود.

هزینه حمل و نقل نیز در سریلانکا مناسب است، اما نوع خودرو ها و تردد متفاوت از چیزی است که شما انتظارش را دارید. سرعت در این کشور عموما معنی درستی ندارد و حتی شاید بد ترجمه شده است، آن ها از همان شیوه مرسوم در هند برای جابجایی های بین شهری استفاده می کنند و این نیز در نوع خودش حتی یک جاذبه گردشگری است.

کلبمو یکی از محبوب ترین شهر های کشور سریلانکا است، این شهر بزرگ ترین بوده و از نظر فعالیت اقتصادی نیز یکی از شناخته شده ترین ها در اسیا می باشد. به دلیل پهناور بودن گستره اقتصادی و داد و ستد، شاید کلبمو را بتوان یکی از استانهای آینده دار در زمینه های اقتصادی دانست.

آخرین پایتخت عصر پادشاهان کشور سریلانکا نیز در لیست ما به عنوان مهم ترین ها قرار خواهد گرفت، یک شهر بزرگ و پرجمعیت که در بخش عظیمی از آن مزرعه های چای با طبیعت زیبا و دل نواز وجود دارد.

بنتوتا نیز شهر ساحلی دیگری است که درست مانند شهر های امریکای جنوبی است، می توانید درخت های مربوط به آب و هوای استوایی را در این منطقه به وفور مشاهده کنید.

راهنمای سفر توریستی به سریلانکا

در ادامه جاذبه های گردشگری و توریستی که سریلانکا در خود جای داده است، نام های مشهوری را بررسی می کنیم که عموما تور های مسافرتی و آژانس ها به مشتریان پیشنهاد می دهند و اگر شما هم یکی از این تور ها را رزرو کنید یا با این نام ها برخورد داشته و یا این که سفری به این مناطق خواهید داشت.

به هر حال شهر تاریخی گاله گزینه اول در لیست بلند ما است، شهری که یک دیوارهای بلندی دارد و از گذشته برای مقاومت در برابر دشمنان و هجوم بیگانه بر جای مانده است، به هر حال گاله در حدود 140 کیلومتری پایتخت این کشور قرار گرفته است.

غار های زیادی نیز در اطراف سریلانکا وجود دارد که هر کدام از آن ها روایت گر بخشی از تاریخ این مرز و بوم هستند، غار نام برده قدمتی طولانی دارد و فعالیت آن مربوط به آیین بودا می باشد. تمامی فعالیت های انجام شده در حال حاضر نیز به همان شکل باقی مانده است و شما با بازدید از آن حتما شگفت زده خواهید شد.

از جمله جذابیت های بصری دیگری که در طول این چند سال به شدت در کشور سریلانکا محبوب شده است، سینارجا می باشد. جنگلی که به دلیل وجود گونه های جانداری رو به انقراض و اهمیتی که برای زیست بوم این کشور دارد محافظت شده می باشد.

این جنگل در یونسکو نیز ثبت شده است و به عنوان میراث ملی کشور سریلانکا شناخته می شود.

پارک ملی Udawalawe نیز حتما برای کسانی که علاقه مند به مشاهده و عکاسی از حیوانات بزرگ و عظیم و الجثه هستند می تواند فوق العاده بی نظیر باشد، فرا تر از هر چیزی نباید از یاد ببرید که پارک های بزرگ دیگری نیز در این کشور دایر شده است که یکی از مشهور ترین ها یالا نام دارد.

سفر به سریلانکا با بهترین قیمت

عموما چند دلیل وجود دارد که باعث شده در طول چند دهه اخیر سفر مردم به کشور های اسیایی بیشتر شود، در واقع دولتمردان تمرکز بیشتری بر جذب سرمایه غیر نفتی داشته و قطعا اذربایجان، ترکیه و چند کشور دیگر در این زمینه به شدت موفق عمل کرده اند. حالا سریلانکا نیز با برنامه ریزی، هدفمند سازی توسعه گردشگری در این مسیر قدم بر می دارد.

از سال 2010 تاکنون این تلاش ها به صورت مستمر انجام شده و در حال حاضر به نتیجه رسیده است. بسیاری از تور ها به صورت ویژه پیشنهاد سفر به سریلانکا یک سرزمین فوق العاده جذاب و هیجان انگیز برای تجربه های جدید را به شما می دهند.جالب است بدانید که آژانس مسافرتی گلبرگ سیر اصلی ترین مجری فروش مستقیم پکیج های سریلانکا می باشد و میتوانید با خیال راحت این آژانس را برای سفر خود انتخاب نمایید.

مراکز خرید زیادی نیز در این کشور دایر شده است که خدمات گسترده ای را به شما به عنوان یک توریست ارائه می دهندبهتر است توری را برای سفر به سریلانکا انتخاب کنید که رزرو هتل را برای شما به بهترین شکل و با تخفیف انجام دهد، شمال کشور سریلانکا عاری از هر گونه شلوغی است، به شما پیشنهاد می کنیم سری به آنجا بزنید.

 

 

 

 


|
امتیاز مطلب : 1
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : چهار شنبه 13 آذر 1398
دانلود بک گراند

سایتی پر از بک گراند عروس و داماد و پس زمینه عکس آتلیه کودک و دانلود فون و بک گراند پی اس دی


|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : چهار شنبه 13 آذر 1398
دکتر ناصر کاتوزیان

افراد زیادی در طول تاریخ وجود دارند که توانسته اند به دستاوردهای مهمی دست یابند و در زندگی خود و دیگران تاثیر بسزایی بگذارند و نام خود را در آینده زنده نگه دارند. رشته های متعددی در سراسر جهان وجود دارند که افرادی بزرگی را در خود دیده اند که یکی از آن ها حقوق است. رشته حقوق یکی از مهم ترین زمینه ها در هر جامعه ای به شمار می رود؛ به همین دلیل چهره های علمی این رشته در نزد افراد جایگاه خاصی دارند. یکی از این چهره ها دکتر ناصر کاتوزیان می باشد.

حقوق یکی از رشته هایی است که بزرگان زیادی در خود دیده است که هر یک از آنان تاثیر زیادی در علم حقوق و پیشرفت جامعه گذاشته اند که از جمله آن ها می توان به دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودی اشاره کرد.  دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودی فیلسوف، مجتهد و فقیه، یکی از بزرگان دنیای حقوق و قضاوت شناخته می شود که افراد بسیار زیادی ایشان را به عنوان یکی از چهره های برتر دنیای حقوق می شناسند.

 

 


|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : mm
تاریخ : دو شنبه 11 آذر 1398
گوشی طرح اصلی

خرید گوشی طرح اصلی چه مزایایی دارد؟

در بین گوشی های موجود در بازار، گوشی های طرح اصلی به اندازه ای واقعی، شیک و کاربر پسند طراحی شده اند   که در نگاه اول به سختی می توان تشخصی داد که این گوشی طرح اصلی هست و یا خیر. مثلا: اخیرا یک گوشی سامسونگ نسخه کلون گلکسی اس ۹ پلاس  روانه بازار شده که شباهت بسیار زیادی به ورژن اصلی آن دارد و کارکرد بسیار خوبی دارد؛ به صورتی که در نگاه اول تشخیص طرح اصلی بودن این گوشی بسیار دشوار است

  قدرت CPU  بالا: گوشی طرح اصلی دارای پردازنده قوی است و به طبع دارای سرعت مناسبی در هنگام اجرای برنامه ها و تحلیل آنها دارد.

نصب اختیاری همه برنامه ها: در این گوشی ها کاربر این قابلیت را دارد که تمامی برنامه ها را روی مموری خود گوشی و یا کارت حافظه نصب کند.

داشتن گوشی گران قیمت با کمترین هزینه: یکی از آرزو های اکثر جوان ها، داشتن گوشی های به اصطلاح با کلاس و گران قیمت استمنتها در کش و قوس های اقتصادی این روز ها و قیمت های نجومی گوشی های اورجینال، گوشی های طرح اصلی بهترین گزینه برای خرید این گوشی هاست.

سرعت اینترنت و دانلود: استفاده از اینترنت و فضای مجازی یکی از کاربرد ها اصلی گوشی های هوشمند استگوش های طرح اصلی در این زمینه کارآیی خوبی دارند و به راحتی نیاز کاربر را مرتفع می سازد.

  قیمت بسیار مناسب: گوشی های طرح اصلی قیمت بسیار پایینتری نسبت به نسخه اورجینال خود دارد، کارشناسان طبق بررسی هایی به این نتیجه رسیده اند که قیمت گوشی های طرح اصلی حدودا یک پنجم نسخه اورجینال آنهاستقیمت مناسب یکی از مهمترین فاکتور های خرید گوشی است.

  ساپورت انواع نرم افزار ها، بازی ها و برنامه های مخلف:  گوشی طرح اصلی قابلیت نصب انواع برنامه ها را دارد و کاربران می توانند بدون هیچ مشکلی تمامی برنامه های مد نظرشان را نصب و استفاده کنند.

 

 


|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : پنج شنبه 7 آذر 1398
ایران محتوا

شرکت ایران محتوا تضمین تولید محتوا با کیفیت

ما در ایران محتوا خدمات و نیازهای تولید محتوای شما را با کیفیت مطلوبی ارائه می کنیمشما دوستان می توانید برای مشاوره و راهنمایی های لازم برای تولید  محتوا با ما در تماس باشید ما تولید محتوای با کیفیت را تضمین می کنیمکاربرانی که از سایت شما بازدید می‌کنند، با توجه به تولید محتوای شما متوجه کیفیت ارائه خدمات و محصولات شما می‌شوند.پس ویترین خود که همان سایتتان باشد را با محتوای باارزش و با کیفیت پر کنید.

خدمات تولید محتوای جامع

تولید محتوا جامع مثل مدیریت کیفیت جامع، نگاهی کل نگر و فرابخشی به مقوله تولید محتوا در فضای اینترنت است تا کاربران با نگرش ها، سلایق و علایق مختلف بر اساس کلیدواژه ها، موضوعات کاربردی و جذاب، محتوای درست، مستند، مستدل و راستی آزمایی شده را مطالعه کنندمحتوایی که از نظر موتورهای جستجو، ظرفیت های خوبی برای سئو و بهینه سازی محتوا داشته و می‌تواند در کوتاه مدت و میان مدت، جایگاه تک رقمی روی کلید واژه های خوب به دست آورد.

بعضی از وب مسترهای جوان و صاحبان تازه کار سایت های فارسی زبان، چه در حوزه سبک زندگی و چه سایت های شخصی، شرکتی و سازمانی، با انتشار گسترده اطلاعات و محتوا در سایت، به دنبال جذب مخاطب هستند و به دلیل عدم توجه به شاخص ها و معیارهای تولید محتوای جامع، قادر به جذب کاربر و ارتقا ترافیک سایت در میان مدت نخواهند بود.

تولید محتوای جامع یعنی چی؟

تولید محتوا جامع به این موضوع اشاره می کند که تولید محتوا برای یک سایت، فارغ از موضوع و استراتژی تنظیم شده برای آن، بایستی هدف محور، مبتنی بر نیازسنجی کاربران، مطابق با اصول سئو و همچنین اطلاع رسانی مالتی مدیا باشد.یعنی چی؟

یعنی هر محتوایی که در سایت منتشر می کنید، بایستی هدف مشخصی داشته باشد و خواننده بداند که پس از مطالعه محتوا به فلان زبان در فلان زمان، به چه اطلاعات و نتایجی دسترسی پیدا می کند.

یعنی هر محتوایی که منتشر می کنید، بایستی تلاشی در راستای پاسخ به سوالات عمومی و تخصصی کاربران باشدنوع پرداخت شما به موضوع، باید پاسخ گوی این سوالات عمومی باشد.

یعنی تولید محتوای جامع شما، فقط انتشار یک خبر صرف از فلان سایت نبوده و حتی الامکان، پارافرایز بشودیعنی به زبان و قلم دیگری، باز تولید شود.

مالتی مدیا باشد یعنی ارزش اطلاع رسانی تصویری، ویدیویی و صوتی در ولید محتوای جامع، در نظر گرفته شود تا انتقال مفاهیم محتوا به خواننده آسان و سریع باشد.

خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید امروزه یکی از راه های فوق العاده موثر برای معرفی و بازاریابی محصولات و خدمات و جذب مشتری، شبکه های اجتماعی هستنداز آن جایی که مردم زمان های زیادی را در این شبکه های اجتماعی سپری می کنند، پس بهترین فرصت است که با ارائه محتوای خوب توجه آن ها را به برند خود جلب نماییداما چطور این کار را انجام دهیم؟!

هیچ جایی برای نگرانی وجود نداردشما می توانید این کار را به تیم ایران محتوا بسپارید و خودتان با خیال راحت فقط منتظر دیدن نتایج کار باشیدتیم ایران محتوا با داشتن ایده های جدید، همچنین استراتژی ها و برنامه ریزی های خاص برای شبکه های اجتماعی شما اقدام به تولید محتوا می کنددر این مسیر برای شما عکس های زیبا و با کیفیت طراحی می کنیم، پادکست صوتی می سازیم، کلیپ های تصویری جذاب آماده می کنیم و محتوای متنی مناسب ارائه می دهیم.

ما برای شما یک تقویم محتوایی مناسب طراحی می کنیم و تمام کارها را طبق برنامه ریزی های ماهیانه پیش می بریم تا نتایج دلخواه شما حاصل شودیادتان باشد که شبکه های اجتماعی شما نشان دهنده کیفیت برند شماستپس آن را به یک متخصص حرفه ای در این حوزه بسپارید.

شرکت تولید محتوا ،راهنمای کامل و رازهای انتخاب آن

شما برای این که بتوانید محتوای موردنیاز کسب و کار خود را تولید کنید، چندین انتخاب دارید که یکی از آن‌ها گرفتن خدمات از یک شرکت تولید محتوا استدر این مطلب به طور مفصل توضیح می‌دهیم که چگونه یک تیم تولید محتوا برای خود انتخاب کنید، تا محتوای با کیفیت و به‌روزی برای شما ایجاد کنند.

اول از هر چیز این نکته را گوشزد می‌کنیم که هیچ اجباری نیست با گروه‌های تولید محتوا کار کنیدشما خودتان هم می‌توانید کار تولید محتوای کسب و کارتان را انجام دهید؛ ولی باید تخصص لازم را در این زمینه را کسب کنید.

شما در انتخاب تولید کننده محتوا گزینه‌های متفاوتی پیش رو دارید:

 شرکت‌ تولید محتوا

گروهی از افراد حرفه‌ای در زمینه تولید محتوا افرادی از قبیلکپی رایتر، مترجم، ویراستار، عنوان نویس، بارگذاری کننده در سایت، مدیر محتوا، استراتژیست محتوا و … هستندهمین تیم‌های تولید محتوا به دو دسته تقسیم می‌شوند:

الف – در یک مکان ساکن هستند، ساعت کاری مشخصی در شرکت دارند و به صورت فیزیکی باید حضور داشته باشند.

ب – همگی دورکار هستند و کارهایشان را در محل کار شخصی یا منزل خود انجام می‌دهند.

– استخدام تولید کننده محتوا

در این روش یک یا چند متخصص تولید محتوا را در شرکت خود استخدام می‌کنید، تا فقط برای شما تولید محتوا انجام دهند.

– استخدام فریلنسر یا دورکار تولید محتوا

در این روش یک یا چند متخصص تولید محتوا به صورت غیرحضوری کار شما را انجام می‌دهند.

حالا که با انواع روش‌های استخدام متخصص تولید محتوا آشنا شدید، باید بگوییم که در این مقاله فقط با مورد اول کار داریم و می‌خواهیم به طور کامل توضیح ‌دهیم که چگونه یک شرکت تولید محتوای عالی انتخاب کنید.

 

 


|
امتیاز مطلب : 1
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : چهار شنبه 6 آذر 1398
چارتر

بلیط چارتر چیست ؟

بلیط سیستمی: بلیطهایی که توسط ایرلاینها طبق برنامه از پیش زمان بندی شده (تقریبا 3ماه) بهفروش میرسد بلیط سیستمی میگویند و قیمت آن معمولا ثابت است و خالی ماندن صندلیهای پرواز و فروش نرفتن آن، به عهده ایرلاین میباشد. بلیطهای سیستمی برطبق برنامه کنسلی سازمان هواپیمایی کشوری قابل استرداد و کنسلی هستند.

 

بلیط چارتر: پرواز چارتر پروازی است که در آن آژانسها تعدادی یا کل صندلیهای هواپیما را از پیش خریداری کرده و خود رأسأ فروش آنها را با هر قیمتی که بخواهند به عهده میگیرند و چنانچه صندلیای به فروش نرود ، ضرر و زیان آن متوجه آژانس خواهد بود. این نوع بلیطها معمولا در ایام پیک و مناسبتها مانند اعیاد وتعطیلات و... به قیمت بالاتری از بلیطهای سیستمی به فروش میرسد و هرچه به زمان پرواز نزدیکتر شود برای اینکه چارتر کننده ضرر نکند قیمت بلیط را حتی پایینتر از قیمت سیستمی خواهد کرد.

 

تفاوتهای بلیط چارتر با بلیت سیستمی ؟

کیفیت پرواز مسافران چارتر و سیستمی همسان است و از لحاظ پرواز، نوع صندلی، پذیرایی و... شرایط یکسانی خواهند داشت. حتی میتوانند بلیط چارتر بیزینس کلاس خریداری نمایند. اما مسلما این بلیطها تفاوتهایی با هم دارند که باعث تفاوت قیمتشان میشود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

 


|
امتیاز مطلب : 3
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : چهار شنبه 6 آذر 1398
گوشی طرح اصلی

یکی از دغدغه های اخیر خریداران گوشی های تلفن همراه، توجه به گوشی های اورجینال و طرح اصلی است. با توجه به نوسانات قیمت این کالای الکترونیک هوشمند، یافتن گوشی با قیمت مناسب و کاربردی، از موارد بسیار مهم در هنگام خرید به شمار می رود.
در بین گوشی های موجود در بازار، گوشی های طرح اصلی به اندازه ای واقعی، شیک و کاربر پسند طراحی شده اند   که در نگاه اول به سختی می توان تشخصی داد

 که این گوشی طرح اصلی هست و یا خیر. مثلا: اخیرا یک گوشی طرح اصلی سامسونگ نسخه کلون گلکسی اس ۹ پلاس  روانه بازار شده که شباهت بسیار زیادی به ورژن اصلی آن دارد و کارکرد بسیار خوبی دارد؛ به صورتی که در نگاه اول تشخیص طرح اصلی بودن این گوشی بسیار دشوار استدر این مقاله به بررسی گوشی های طرح اصلی، مزایای و معایب آنها و در نهایت به نحوه تشخیص گوشی طرح اصلی خواهیم پرداخت.

نقات قوت گوشی های طرح اصلی

تولید کننده های گوشی در چین اخیرا با شعار ” کسی آرزوی داشتن گوشی های گران قیمت را به گور نمی برد، شروع به تولید گوش های طرح اصلی که شباهت بسیار زیادی به نسخه اصلی خود دارند کرده انداین گوشی های طرح اصلی شباهت های بسیار زیای به نسخه اصلی و اولیه خود دارد؛ منتها از لحاظ قیمت قابل مقایسه با نسخه اصلی خود نیستندگوشی طرح اصلی دارای مزایایی است که خریداران زیادی را به سمت خود سوق داده استاین مزایای را در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

 • قیمت بسیار مناسبگوشی های طرح اصلی قیمت بسیار پایینتری نسبت به نسخه اورجینال خود دارد، کارشناسان طبق بررسی هایی به این نتیجه رسیده اند که قیمت گوشی های طرح اصلی حدودا یک پنجم نسخه اورجینال آنهاستقیمت مناسب یکی از مهمترین فاکتور های خرید گوشی است.
 • ساپور انواع نرم افزار ها، بازی ها و برنامه های مخلف: گوشی طرح اصلی قابلیت نصب انواع برنامه ها را دارد و کاربران می توانند بدون هیچ مشکلی تمامی برنامه های مد نظرشان را نصب و استفاده کنند.
 • شباهت ظاهری زیاد به نسخه اصلی: همانطور که در بخش مقدمه گفته شد، گوشی طرح اصلی کاملا از لحاظ ظاهری مشابه گوشی اورجینال است و در نگاه اول اصل و اورجینال بودن آن را به سختی می توان تشخیص داد.
 • قدرت CPU بالا: گوشی طرح اصلی دارای پردازنده قوی است و به طبع دارای سرعت مناسبی در هنگام اجرای برنامه ها و تحلیل آنها دارد.
 • نصب اختیاری همه برنامه ها: در این گوشی ها کاربر این قابلیت را دارد که تمامی برنامه ها را روی مموری خود گوشی و یا کارت حافظه نصب کند.
 • داشتن گوشی گران قیمت با کمترین هزینه: یکی از آرزو های اکثر جوان ها، داشتن گوشی های به اصطلاح با کلاس و گران قیمت است. منتها در کش و قوس های اقتصادی این روز ها و قیمت های نجومی گوشی های اورجینال، گوشی های طرح اصلی بهترین گزینه برای خرید این گوشی هاست.
 • سرعت اینترنت و دانلود: استفاده از اینترنت و فضای مجازی یکی از کاربرد ها اصلی گوشی های هوشمند است. گوش های طرح اصلی در این زمینه کارآیی خوبی دارند و به راحتی نیاز کاربر را مرتفع می سازد.
 • کارایی بالا: گوشی طرح اصلی برای انواع استفاده ها مناسب است و تقریبا تمام کاربرد های گوشی اورجینال در گوشی اصلی موجود است.
 • قاب و گلس مشابه: گوشی های طرح اصلی چون ظاهر کاملا مشابهی با گوشی اورجینال دارند، می توان از قاب و گلس گوشی های اورجینال در گوشی های طرح اصلی استفاده کرد.
 • هدست و شارژر و سایر اصل خوردر این گوشی ها می توان از لوازم جانبی گوشی های اورجینال استفاده کرد.
 • نو بودن گوشی های طرح اصلی: کاربرانی که به ظاهر گوشی اهمیت می دهند، به طبع به دنبال گوشی های شیک و شکیل هستندافرادی که گوشی طرح اصلی خریداری می کنند، گوشی نو و بدون استفاده به دست خواهند گرفت.

 

 :: برچسب‌ها: گوشی طرح اصلی ,
|
امتیاز مطلب : 3
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
نویسنده : mm
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398